PSYCHOLOG POZNAŃ
mgr Anna Zawistowska
GłównaO mnieOferta indywidualnaOferta dla firm i organizacjiOferta dla oświatyCennikKontakt

Przebyte szkolenia


O mnie

     

mgr Anna Maria Zawistowska - psycholog

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizacja kliniczna. 
W 2011 roku ukończyłam studia podyplomowe Pomoc psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
W czerwcu 2012r. ukończyłam studia podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne i Wychowanie przedszkolne z nauczaniem początkowym w Wyższej Szkole Zawodowej "Kadry dla Europy".
W marcu 2013r. ukończyłam Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Od 3lat pracuję z dziećmi i ich Rodzicami. Od 2 lat pracuję z dorosłymi i w obrębi ich trudności.
Posiadam doświadczenie w pracy z osobami w sytuacjach kryzysowych, z problemami w związku, przeżywającymi żałobę, cierpiącymi na depresję i obniżony nastrój. Zawodowo interesuję się także, szeroko rozumianą, seksualnością człowieka i pracuję w obrębie problemów seksuologicznych. Zajmuję się także pracą edukacyjno - rozwojową skierowaną zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Jestem zwolenniczką mediacji rodzinnych i w tym zaresie także pracuję.

Przyjmuję rodziców z dziećmi, młodzież, dorosłych, oraz pary.

Zgodnie z zasadą "life long learning" stale rozwijam swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę. Biorę udział w konferencjach, szkoleniach i kursach w obrębie zainteresowań zawodowych.
W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Zawodowego Psychologa.


Prywatnie jestem osobą, która interesuje się fotografią. W życiu bowiem jest wiele pięknych miejsc, wspaniałych ludzi, chwil, które warto utrwalić na zdjęciach. Uwielbiam podróże, miejsca z duszą, gdzie można naładować akumulatory i poznać ciekawych ludzi. Ludzie są bowiem moim motorem napędowym. Lubię także dobre filmy i ciekawe książki, które pozwalają oderwać się od dnia codziennego.


 

 

  

GłównaO mnieOferta indywidualnaOferta dla firm i organizacjiOferta dla oświatyCennikKontakt